KLUB MAŁEGO KSIĄŻKOMANIAKA

Zadanie specjalne!

 

„Zaczytane wakacje Małych Książkomaniaków”

 

Chcemy, abyście również podczas tegorocznych wakacji pamiętali o Klubie Małego Książkomaniaka. Dlatego także w tej edycji naszych działań przygotowaliśmy dla Was „Wakacyjne zadanie specjalne”.

Z pewnością Waszym wakacyjnym przygodom i wyjazdom będą towarzyszyły książki. A gdy już wrócicie po letnich miesiącach do swych Klubów, spróbujcie wspólnie stworzyć Wasz klubowy „Dzienniczek wakacyjnych lektur”. Napiszcie lub narysujcie, co przeczytaliście. Jeśli tych książek było naprawdę dużo, wspólnie wybierzcie, które z nich były najciekawsze i warto umieścić je w Waszym „dzienniczku”. Po prostu pochwalacie się innym, co przeczytaliście w czasie wakacji i udowodnijcie, że każda pora roku jest dobra na czytanie!

 

 

UWAGA!

Zadanie specjalne jest nieobowiązkowe tzn. wykonują je tylko chętne Kluby. Będzie ono oceniane osobno i nie będzie się liczyło w ogólnej punktacji. Kluby, które zdecydują się wykonać zadanie specjalne otrzymają dodatkowe nagrody książkowe.

Wykonane zdanie w formie plików tekstowych (doc.) lub materiałów fotograficznych i graficznych (w plikach.jpg) prosimy dostarczyć za pośrednictwem poczty mejlowej na adres: klub@malyksiazkomaniak.pl

 

do 12 września 2016,do godz. 16.00